trende
27.03.2022
381
Eğitim

Amazon Dropshipping dünyanın ticaret konusunda ne kadar geliştiğinin belli başlı kanıtlarından birisi. E-Ticaretin giderek yaygınlaştığı son dönemlerde parlayan yıldız olarak nitelendirebileceğimiz Amazon Dropshipping iş modelini etraflıca inceleyelim.

Amazon Dropshipping Eğitimi Hakkında

Öncelikle TouchSeller ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi uzman kadromuzla sağladığımız Amazon Dropshipping Eğitim paketimiz hakkında biraz bilgilendirelim. TouchSeller firması olarak yıllardır bizatihi olarak sektörde yer almaktayız. Bunca geçirilen zamanın iyi ve kötü ayrımları, çelişkileri ve parlamaları olduğunu tahmin edebilirsiniz. Amacımız siz değerli TouchSeller ailesinin bizim düştüğümü çukara düşmemesi ve daima bizden daha da ileri bir seviyeye geçebilmesidir. Bu noktada Amazon Dropshipping Eğitimi için sloganımız olan “Geleceğin Kazananları” arasına girebilmek için sizde ilk adımı TouchSeler ile atın yere sağlam basın.

Amazon Dropshipping

Amazon Dropshipping iş modeli stoksuz satış politikasının Amazon tarafından legal olduğunun beyanıyla ortaya çıkmış bir iş modelidir. Temel mantığı bir başkasının markasız olmak şartıyla satmış olduğu ürünü siz kişiden izin almadan başka bir platformda (Amazon.com üzerinden alıp Amazon.ca’da satış yapmak yani) satışını gerçekleştirmenizdir. Size gelen sipariş bilgileri ve ödemeyi alarak tedarikçiniz olan satıcıya sanki kendi adınıza sipariş veriyormuş gibi müşterinizin bilgilerini giriyorsunuz ve siparişi onaylıyorsunuz. Bu işlemin ardından elde etmiş olduğunuz kâr sizin net kârınızı belirlemektedir.

Amazon Dropshipping Eğitimi Neden Gerekli

İşler her zaman doğru gitmeyebiliyor bu kadar harika bir iş modelinin kusursuz çalışmasını hepimiz pek tabii isterdik fakat durum pek göründüğü gibi değil. Suspend olaylarından tutunda ürünün gönderimi satıcı ve ürün tercihleri gibi daha saymakla bitmeyecek yönetim argümanı ve takip işlemi bu işin zorlu kısmı.

Amazon Dropshipping Eğitimi ile bu zorlu yolculuğu daha başlamadan bitirebilirsiniz. Amazon Dropshipping Eğitimi ile TouchSeller ailesine katılan müşterilerimiz ürün seçimi başta olmak üzere listeleme, kargolama ve sipariş kontrolleri; satıcı hesap sağlığı, appeal hazırlanması ve suspend çözüm metotları; fiyatlandırma ve 3 parti yazılım tercihlerinde dikkat edilmesi gerekenler gibi daha bir sürü ince detaya hassasiyet gösteriyor sizi bir profesyonel yapmayı hedefliyoruz.

Amazon Dropshipping Eğitimi Değil Yılların Tecrübesi

Amazon Dropshipping Eğitimi içerisinde yer alan bilgiler her yerde rastlanılan tekdüze teorik bilgiden ziyade yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak bilgi alış-verişi şeklinde daha sağlıklı ilerlemekte. 7/24 Canlı Destek hattımızla Amazon Dropshipping Eğitimi alan kullanıcılarımıza eğitim sonrasında da yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hilal GÜRKAN
  Hilal GÜRKAN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?