trende

Amazon Satış Danışmanlığı

19.03.2022
198
Amazon Satış Danışmanlığı

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmeti

Kısaca; Amazon Satış Danışmanlığı birçok noktada satıcılara fayda sağlamak amacıyla geliştirilen hizmetlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş pakettir. Yani TouchSeller firmamızın Amazon Satış Danışmanlığı hizmetinde temel amacı siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir hesap yönetiminden ibarettir.

Amazon Satış Danışmanlığı Neden Gereklidir?

Amazonda Satış yapmak için açmış olduğunuz mağaza birçok yönüyle tehdit altında kalacaktır. Bu ve benzeri olayların önüne geçebilmek ve sağlıklı bir marka oluşumu için Amazon Satış Danışmanlığı satıcılar için önem arz etmektedir.

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetinin Hedefleri Nelerdir

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetimizin tüm ayrıntılarıyla ele alacak olsak bile tek cümleye dökerek işleri en başında kolaylaştıralım. Danışmanlık hizmetimiz siz  değerli müşterilerimize sağlıklı bir yönetim vadediyor.

Amazon Satış Danışmanlığı Paketinde Yer Alan Hizmetlerin Detayları;

Hesap Yönetimi

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetimiz içerisinde ilk adımı sağlam atmaya özen göstererek satıcı hesabı açılışıyla başlıyoruz.

Markanızın gerekli kayıt ve tescillerini ibraz ederek açılışı resmiyete de taşıyoruz.

En önemli husus olan Hesap Sağlığı yönetimine kapsamlı bir el atıp olası suspended durumlarını erkenden fark ediyor analizini tamamladıktan sonra erken aksiyon alıyoruz. Bu sayede Amazon tarafından gelen uyarılara “Aksiyon xx tarihinde alınmış gereği uygulanmıştır.” temasında appeallarla desteklenerek nitelikli satıcılar arasında isminizin yazmasını sağlıyoruz.

Ürün ve Pazar Araştırması

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetimizde işlemler en temelden ele alınır ve mağaza yönetimindeki ürünlerin tertibi ile başlanır.

Anahtar kelime ve rakip analizleriyle desteklediğimiz Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetimiz markanızın kısa sürede yükselmesi ve rakiplerinizin önüne geçebilmesini amaçlıyor.

Rakip ürün listelerini inceleyerek rekabeti kazanacak ve maximum seviyede Buybox oranına ulaşmanıza yönelik eylem planları oluşturur. Bu sayede az ürünle çok satış yapmanız hedeflenir.

Bunların dışında Amazon Satış Danışmanlığı paketimizin içerisinde şunlarda yer almaktadır:

  • Reklam Yönetimi
  • Ürün Yönetimi
  • Sevkiyat Yönetimi

Amazon Satış Danışmanlığı Hizmetimizle tüm engelleri beraber aşmak ve nitelikli satıcılar arasında yer almak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken yüzlerce TouchSeller Ailesindeki satıcılar gibi sizde ailemize katılabilir ve Geleceğin Kazananları arasına girebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Hasan dedi ki:

    Merhaba Fuat Hoca’dan eğitim almak istiyorum bu mümkün müdür?

Whatsapp
Hilal GÜRKAN
Hilal GÜRKAN
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?